Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардепи просять Офіс президента та СБУ розібратись з Арестовичем
16 Січня, 17:31

Нардепи просять Офіс президента та СБУ розібратись з Арестовичем

Народні депутати збирають у Верховній Раді підписи з вимогою звільнити радника Офісу президента Олексія Арестовича після його заяви про ракетний удар у Дніпрі.

За даними «Детектор медіа», депутати закликають главу Офісу президента Андрія Єрмака зробити офіційну заяву, яка б однозначно відмежувала ОП від «приватних експертиз» Арестовича на військову тематику.

Окрім того, до голови Служби безпеки України Василя Малюка направили депутатське звернення щодо заяви Арестовича. Депутати вказують, що його дії «за всіма ознаками відповідають діянню “державна зрада”».

Так, СБУ закликають надати оцінку діям Арестовича «на предмет його співпраці з представниками країни-агресора, умисного створення загроз державній безпеці України в інформаційній сфері з корисливих мотивів» та вжити відповідних заходів.

Нагадаємо, 14 січня в інтерв’ю з Марком Фейгіним Арестович висловив гіпотезу, нібито смертельні руйнування будинку у Дніпрі під час ракетної атаки російських військ сталися через збиття ракети окупантів силами ППО України.

Схожі новини