Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардепи просять порушити кримінальну справу проти протестувальників у Винниках
21 Лютого, 10:05

Нардепи просять порушити кримінальну справу проти протестувальників у Винниках

Народні депутати звернулися до голови Служби Безпеки України Івана Баканова, аби порушити кримінальну справу через протести проти приїзду у Винники евакуйованих з Китаю українців. У четвер, 19 лютого, місцеві мешканці перекривали в’їзд до місцевого госпіталю автомобільними шинами через ймовірність прибуття евакуйованих з Китаю. Попри те, що керівництво області повідомило, що на Львівщину евакуйованих не повезуть, люди майже добу протестували, повідомляє Zaxid.net.

Заяву, яку 20 лютого оприлюднила «Українська правда», підписали 34 депутати. У документі нардепи наголошують, що своїми діями мешканці Винників «загрожують громадському порядку» та «мають не лише моральний аспект (заклик залишити в небезпеці співгромадян), але й юридичну складову, оскільки підпадають під ознаки злочину передбаченого ст. 295 Кримінального кодексу України (заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку)».
Відтак депутати просять СБУ порушити кримінальне провадження через події у Винниках.

«Просимо порушити кримінальне провадження, виявити та притягти до відповідальності осіб, які закликали до вчинення дій, що загрожують громадському порядку, перекривали трасу та блокували госпіталь з метою недопуску на територію України евакуйованих з міста Ухань громадян України».

На думку депутатів, які підписали звернення, дії людей у Винниках містять ознаки злочину, зокрема заклики до вчинення дій, які загрожують громадському порядку. Серед тих, хто підписав заяву депутати: Богуцька Є.П., Павловський П.І., Криворучкіна О.В., Кривошеєв І.С., Бабій Р.В., Юраш С.А., Васильків І.С., Рябуха Т.В. та інші.

З невідомих причин бланк заяви датований 25 вересня 2019 року.

photo5368363315459370045
3659171c-3bf5-45b6-8556-4f4973cc9b1c
  • 0
  • 2509
Схожі новини