Нардепи відправили Степанова у відставку: Шмигаль назвав причину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нардепи відправили Степанова у відставку: Шмигаль назвав причину
18 Травня, 19:51

Нардепи відправили Степанова у відставку: Шмигаль назвав причину

Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Подання на звільнення Степанова з посади вносив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Його підтримали 292 нардепи.

Шмигаль назвав основною причиною такої ініціативи – повільний прогрес із щепленням та поставками вакцин в Україну.

Сам Степанов у виступі відзначив, що темпи вакцинації не влаштовують і його самого,  але міністр вважає, що в умовах спротиву антивакцинаторів та неконструктивної критики політиків його команда зробила все можливе.

На думку міністра, “провал вакцинації стався в усьому світі”. Світовий процес контрактування вакцин очільник МОЗ назвав “вінегетом із форсмажорів, політики і відвертого піратства”.

Степанов зазначив, що має чіткий план, як повністю подолати пандемію і побудувати дієву українську медицину: “час і ваша підтримка”, – звернувся він до нардепів. Більшість депутатських фракцій та груп у свою чергу виступили з різкою критикою дій очільника МОЗ.

Нагадаємо, Степанов був призначений на посаду 30 березня 2020 року. Він був третім міністром охорони здоров’я за часів президентства Зеленського після Зоряни Скалецької та Іллі Ємця. 

Відео