Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Народні депутати проголосували “євроінтеграційні” закони та процедуру імпічменту
06 Червня, 21:31

Народні депутати проголосували “євроінтеграційні” закони та процедуру імпічменту

Народні депутати України підтримали низку важливих законопроектів щодо євроінтеграції, діяльності тимчасових слідчих комісій та імпічменту, надання громадянства бійцям-іноземцям.

 

Верховна Рада схвалила законопроект, що стане основою для укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА), так званого «промислового безвізу» з ЄС.

За проголосували 230 депутатів.

Цей законопроект наближує законодавство України до стандартів ЄС в частині підприємницької діяльності. Це дозволить українським виробникам напряму торгувати на ринку ЄС без пошуку офіційного представника в ЄС.

 

Також Верховна Рада ратифікувала внесення змін до одного з додатків до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За проголосував 231 народний депутат.

Закон дозволить поглибити співробітництво в енергетичній сфері. Мова про інтеграцію до внутрішнього ринку ЄС у секторах газу та електроенергії.

 

Народні депутати підтримали законопроект № 1098 «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», в якому є положення щодо процедури імпічменту президента.

За проголосували 279 народних обранців.

Тепер врегульована діяльність тимчасових слідчих комісій. Їх завданням є проведення розслідування обставин щодо вчинення президентом України державної зради або іншого злочину в процесі усунення глави держави з поста в порядку імпічменту.

Тепер ТСК матимуть доступ до посадових і навіть таємних документів.

 

Верховна Рада також ухвалила  Закон, який спрощує іноземцям, які воювали на Донбасі, процедури з отримання українського громадянства.

За закон №3433 проголосували 230 народних депутатів.

Також закон визначає законність перебування таких осіб на території України в якості тимчасового проживання до отримання громадянства.

 

Фото: ZIK

Схожі новини