Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Народні депутати залишили Володимира Гройсмана на посаді
30 Травня, 14:20

Народні депутати залишили Володимира Гройсмана на посаді

Верховна Рада України не підтримала відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  Сьогодні за його відставку проголосували 97 депутатів з 226 необхідних, проти — 63.

Найбільше голосів за відставку Гройсмана віддали депутати з «Опозиційного блоку», «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Самопомочі».

Голова підкомітету з питань правової політики та правосуддя Наталя Новак заявила, що Гройсман за три роки роботи на посаді прем’єр-міністра жодного разу не звітував перед парламентом.

Перед голосуванням Гройсман виступив перед депутатами, вказавши, що ніколи не тримався за посаду. А після цього знову вийшов до трибуни, подякував парламентарям і зауважив, що усвідомлює свою відповідальність.

Він дорікнув нардепам за те, що Кабміну доводиться “вигрібати” за багаторічні провальні рішення парламентарів.

 

“Ви сьогодні говорили не про Україну. Для вас важливий ваш значок, ваш мандат, ваша недоторканність, а для мене важлива Україна і українці. Я хочу зустрічати на вулиці людей, які не будуть плакати, а якщо і будуть, то щоб це були сльози радості”, – Гройсман звернувся до нардепів, які критикували його перед голосуванням.

Фото: Уніан

Схожі новини