Народний депутат та колишній голова Львівської ОВА Михайло Цимбалюк сумує за “міліцією” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Народний депутат та колишній голова Львівської ОВА Михайло Цимбалюк сумує за “міліцією”
20 Грудня, 14:51

Народний депутат та колишній голова Львівської ОВА Михайло Цимбалюк сумує за “міліцією”

Народний депутат Михайло Цимбалюк привітав українців з “Днем міліції”. Відповідний пост він оприлюднив сьогодні, 20 грудня, на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що Михайло Цимбалюк є генерал-лейтенантом МВС у відставці. На його думку, для 200 тисяч осіб цей день досі є святковим. Окрім того, до свого допису депутат також прикріпив фото, зроблені у часи служби в МВС.

«Для понад 200 тисяч осіб 20 грудня залишиться Днем міліції України. А тому, шановні ветерани, пенсіонери органів внутрішніх справ, щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Пишаюся тим, що разом з вами також служив у лавах МВС на благо рідної України», – йдеться в дописі.

Зауважимо, що День міліції в Україні відзначали 20 грудня з 1990 року. Однак після реформи Нацполіції і перейменування міліції в поліцію День Національної поліції України відзначають 4 липня.

59-річний Михайло Цимбалюк розпочав службу в органах МВС у 1988 році. Він працював на різних міліцейських посадах у Тернопільській та Рівненській областях. У 2005-2007 роках він був керівником департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВС України, а з січня по грудень 2007 року – начальником ГУ МВС у Львівській області, після чого його перевели на службу в Полтавську область. У 2010 році він знову обіймав посаду начальника ГУ МВС Львівщини.

Роботу в міліції Михайло Цимбалюк поєднував із держслужбою. Зокрема у 2005 році його призначили головою Тернопільської ОВА, в червні 2010 року його на цю посаду призначили вдруге. Наприкінці 2010 року він став головою Львівської ОВА, звідки звільнився через рік та став ректором Львівського державного університету внутрішніх справ.

У 2019 році Михайло Цимбалюк став народним депутатом від ВО «Батьківщина». Зараз він займає посаду першого заступника голови комітету з питань політики та захисту прав ветеранів, а також залишається членом політради та головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Відео