Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Народний дім у Великих Грибовичах стане тимчасовим прихистком для переселенців
27 Квітня, 19:22

Народний дім у Великих Грибовичах стане тимчасовим прихистком для переселенців

Народний дім у Великих Грибовичах облаштують під тимчасовий прихисток для переселенців. Завершити ремонтні роботи для тимчасового проживання людей хочуть на благодійні кошти. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Народний дім у селі Великі Грибовичі почали будувати у 2006 році. Це довгобуд, що зводився і за державні, і за обласні кошти. Він на 90% готовий, але завершити його через воєнний час ми не зможемо. Залишити простоювати такий об’єкт — не є розумним, тому після численних нарад та консультацій прийняли рішення скоригувати проект таким чином, щоб таки завершити ремонти в Народному домі і тимчасово поселити тут людей, що втратили свої домівки», – пояснює директор департаменту міської агломерації Юрій Лукашевський.

За попередніми підрахунками, тут зможуть тимчасово розмістити 100-150 переселенців.

«У будинку є 17 кімнат по 20 квадратних метрів, а також кілька приміщень для відпочинку, їдальні та кухні. Також без суттєвих перепланувань є змога облаштувати 8 душових та 10 санвузлів, 2 кімнати для прання та сушіння одягу. Що важливо, у будинку є можливість встановити палетний котел, що убезпечить від використання російського газу», – наголошує Юрій Лукашевський.

dimhrybovychi4-cd5e4706
dimhrybovychi1-e2fcbcf5

Зазначимо, для цього ухвалили рішення про перепрофілювання використання будівлі та дозволили залучити благодійну допомогу на завершення робіт. Ідеться про 15-20 млн грн.

«Для міського бюджету в умовах війни ця сума є непідйомною. Єдина можливість реалізувати проєкт – це залучити благодійну допомогу, насамперед, у вигляді відповідного обладнання. Вірю, що спільними зусиллями та за підтримки львівського бізнесу і наших європейських партнерів вдасться реалізувати цей проєкт», – зазначає Юрій Лукашевський.

У мерії наголосили, що після перемоги у російсько-українській війні Народний дім виконуватиме свою першочергову функцію. Тут запрацюють різноманітні гуртки, художні колективи тощо.

 

Схожі новини