Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Народила і залишила: у Львові розшукують породіллю-втікачку
07 Квітня, 18:06
logo-black

Народила і залишила: у Львові розшукують породіллю-втікачку

Вчора, 6 квітня, з Львівського обласного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона утекла 33-річна породілля. Новонароджену доньку залишила у пологовому будинку.

Лікарі кажуть, що жінка до них потрапила уже з дитиною. Розповідала, що народила у хостелі. При поступленні у центр не мала при собі документів, точного місця проживання не вказала. Назвалася Ксенією Поповою з міста Херсон.

По обіді у лікарняному халаті, светрі та тапочках вийшла з пологового будинку. Назад вона не повернулася. Її пошуком зайнялася поліція та місцеві активісти.

«Коли породілля виходила на вулицю, ніхто й не міг припустити, що вона утече. Жінки ж ходять в аптеку, гуляють на свіжому повітрі, – розповідає LMN керівник ГО «Варта1» Ігор Зінкевич, який долучився до пошуку зниклої. – Медичний персонал зауважує, що вона поводилася трохи дивно, але була досить спокійною. Коли поліція оголосила її в розшук, ми розмістили інформацію про зникнення в інтернеті. Вчора ввечері зателефонували люди, які її бачили. Кажуть, що вона шукала гроші. Стає зрозумілим, що дитина її мало цікавить. Зараз немовлям опікуються медики. Нам вдалося знайти родичів цієї породіллі. Так вона, дійсно, з Херсону. Її сестра та матір погодилися забрати дитинку».

Родичі утікачки розповіли, що вона вже давно пішла з дому і не спілкується з ними. Ніхто з рідних не знав про її вагітність, але від дівчинки відмовлятися не будуть. Це вже третя дитина, яку народила Ксенія Попова.

Втікачку й надалі продовжують шукати. Її прикмети: волосся чорного кольору, середня тілобудова, карі очі, ріст близько 170 см.

Якщо комусь відоме місце перебування жінки, просять повідомити за номером 0673230363.

Фото: Facebook

Схожі новини