«Нарубали» на 3 мільйони збитків державі: директора лісгоспу на Львівщині підозрюють у кримінальному злочині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Нарубали» на 3 мільйони збитків державі: директора лісгоспу на Львівщині підозрюють у кримінальному злочині
25 Вересня, 14:45

«Нарубали» на 3 мільйони збитків державі: директора лісгоспу на Львівщині підозрюють у кримінальному злочині

Поліцейські спільно з СБУ затримали директора лісництва на Львівщині за незаконні рубки на суму понад 3 млн грн. Про це повідомили у Поліції Львівщини.

 

«За даними слідства, 53-річний підозрюваний організував санітарну рубку дерев всупереч встановленому порядку. Як наслідок, локально змінився ландшафт місцевості, погіршились захисні, водоохоронні та інші екологічні властивості насаджень», – йдеться в повідомленні спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Правоохоронці встановили, що лісорубні роботи здійснили підлеглі посадовця, які не були обізнаними із незаконністю лісорубного квитка. Суму завданих збитків слідчі оцінюють у понад 3 млн грн.

Наразі директора лісгоспу відсторонили від посади. Йому повідомили про підозру за фактом організації незаконної порубки дерев, що спричинило тяжкі наслідки. Встановлюється причетність до злочину інших осіб.

Правоохоронці не розголошують назву лісництва та прізвище затриманого керівника. За даними ZAXID.NET, йдеться про ДП «Мостиське військове лісництво», яким упродовж року керує Руслан Семерак.

Відео