Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Нас кинуло наше керівництво”: СБУ оприлюднила розмову російського солдата
17 Березня, 10:39

“Нас кинуло наше керівництво”: СБУ оприлюднила розмову російського солдата

Командири окупантів покидають своїх солдатів на полі бою й втікають. Військові залишаються без їжі, медичної допомоги, змушені воювати. Про це розповів один з російських солдатів у телефонній розмові батькам. Цю розмову перехопила та опублікувала Служба безпеки України сьогодні, 17 березня, повідомляє zaxid.net.

У цій розмові чути, як російський солдат зі страхом розповідає батькам про реалії війни в Україні.

«Нас кинуло наше керівництво, відступило. А нас забрали до другої бригади. Ми їхали на «Уралі», я в кабіні сидів. Пацани, які ззаду сиділи, всі мертві. З танку вдарили прямо в кабіну нам. Ми вискочили, побігли. Потім приїхали – нас з артилерії розстріляли»,- каже солдат.

Також росіянин говорить про страшні бої, потрапляння в кільце, а також про відсутність медичної допомоги для поранених. За його словами, російські військові не мають що їсти і ділять залишки сухпайків між собою. Вони розуміють, що їх кинули напризволяще.

Додамо, СБУ щодня публікує відео допитів полонених російських військових. Більшість розповідає, що їхали на навчання й до останнього не знали про повномасштабну війну в Україні. Солдати переконують, що їх посилали в Україну як миротворців, які нібито мали визволити українські міста від неонацистів.

Схожі новини