«Нас кинули сам на сам з бідою»: старосамбірські медики зі жовтня не отримують зарплату | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Нас кинули сам на сам з бідою»: старосамбірські медики зі жовтня не отримують зарплату
28 Грудня, 13:26

«Нас кинули сам на сам з бідою»: старосамбірські медики зі жовтня не отримують зарплату

Медикам старосамбірських закладів охорони здоров’я ще зі жовтня не виплачують заробітну плату, повідомляє «Ваш Голос Прикарпаття». Про це журналістам розповіли у профспілці медицини.

«Така «належна» оцінка нашої роботи з боку держави. Так, тяжка ситуація в країні, так фінансів не вистачає. Але чим винні ми?! В час, коли доводиться ризикувати своїм здоров’ям, рятуючи інших, ми самі знецінені. Багато наших працівників перехворіли на COVID. Є люди, які лікувалися ще в серпні, а лікарняні не отримали досі. Нас кинули сам на сам з бідою. Ситуація з недореформованою вторинною ланкою приблизно однакова по всій країні, однак, наскільки вивчили питання, старосамбірська медицина чи у не найгіршому становищі. Сьогодні проведемо позачергове засідання профспілкового комітету і будемо ще думати, як себе захистити», – кажуть у профспілці.

Люди мають протестні настрої, хочуть виходити на страйк з перекриттям дороги. Розповідають, що не йдеться вже про новорічний чи різдвяний стіл, а тим, хто доїжджає, часом не вистачає грошей на проїзд.

Про дефіцит бюджету в медицині Старосамбірської ЦРЛ, розповідають медики, знали ще у квітні. Профспілка скеровувала листи у різні інстанції, де лише можна. Однак нічого не змінилося у кращу сторону.

Фото: ілюстративне

 

Відео