«Нас не треба жаліти, нас треба розуміти»: у Львові незрячі виконавці презентували компакт-диск | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Нас не треба жаліти, нас треба розуміти»: у Львові незрячі виконавці презентували компакт-диск
12 Листопада, 16:49
logo-black

«Нас не треба жаліти, нас треба розуміти»: у Львові незрячі виконавці презентували компакт-диск

Вчора, 11 листопада, в інклюзивній  бібліотеці «Сенсотека» у Львові презентували компакт-диск «Україна кличе». Він був створений зусиллями виконавців, більшість з яких мають проблеми зі зором. Автором пісень став Тарас Мільчаковський з Моршина.

«У цьому компакт-диску зібрані патріотичні та соціальні пісні, також представлена любовна лірика. Він готувався давно, але вдалося видати його у цьому карантинному році. Там зібрані 13 пісень, ними хочемо показати творчість людей з інвалідністю. У нас зібрався інклюзивний колектив – люди з інвалідністю і здорові люди, які з нами спілкуються, розуміють наші проблеми та потреби. Адже у суспільстві ми стикаємося з нерозумінням. Насправді, нас не треба жаліти, нас треба розуміти. Ми такі ж люди, як і зрячі. Разом з усіма ходимо по одних вулицях, разом п’ємо каву, разом вчимося у навчальних закладах, одружуємося, виховуємо дітей», – каже LMN Тарас Мільчаковський.

У команді є виконавці з Одеси, Вінниці, Івано-Франківщини, додає автор пісень.

Колектив над створенням компакт-диску почав працювати з 2017 року. З піснею «Україна кличе» виконавці їздили по військових батальйонах, співали її для захисників України.

«Усім вона дуже сподобалася. Тому таку назву дали й компакт-диску. Своїми піснями хочемо закликати людей, аби вони не залишали Україну. Плануємо й надалі працювати. До нас долучилася поетеса Лілія Кравченко. Вірші з її збірки стануть піснями у нашому наступному компакт-диску», – зазначає Тарас Мільчаковський.

Компакт-диск «Україна кличе» є в електронній версії.

Фото: Фейсбук

 

Відео