Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нас вирішили отруїти цим багном», – у Трускавці люди страждають від браку питної води
10 Липня, 13:41

«Нас вирішили отруїти цим багном», – у Трускавці люди страждають від браку питної води

Мешканці курортного міста шоковані та б’ють на сполох – із їхніх кранів тече брудна та з неприємним запахом рідина. Люди підозрюють, що каламутна вода у мережі подається із питного озера.

Те, як виглядає трускавецька вода з крану, у соціальну мережу Фейсбук розмістив один із місцевих мешканців. Чоловік для порівняння виставив світлини із двома бутлями – в одній – вода із джерела чиста та прозора, в іншій – каламутна та брудна із крану, – пишуть “Джерела Трускавця”

«Нас вирішили отруїти цим багном з “питного” озера, в якому кожного дня плавають люди з своїми домашніми тваринами! Хто і коли за цей безлад буде відповідати??? А чи попередили нас про те, що в кранах буде протікати?», – обурюється трускавчанин Дмитро.

Трускавчани кажуть вода у місті зіпсувалась в останній рік, проте ціна на водопостачання тільки зросла. Зараз люди платять за водопостачання майже 30 гривень за кубічний метр. Натомість, якість послуг та й самої води бажає кращого. В місті, майже щодня стаються прориви мереж. Містяни потерпають без води, поки латають старі труби. А щоб не пити воду брудну, як з озера, тратяться на бутильовану із магазину.

Днями мешканцям Трускавця директор КП «Дрогобич водоканал» Роман Шагала повідомив, що роботу місцевого водоканалу заблоковано, на його майно та рахунки накладено арешт. З його слів все це наслідок величезних  боргів, які підприємство не думає погашати. На сьогодні загальна сума боргу трускавецького підприємства перед дрогобицьким сягає 12 млн 300 тис грн. Це без врахування пені та штрафних санкцій.

 

621b5a1da0bb49b5bba8770c6cf7ae30
Схожі новини