Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Нас залякують, що можуть виселити”, – мешканці гуртожитку пікетують обласну поліцію (ВІДЕО)
13 Березня, 14:21
logo-black

“Нас залякують, що можуть виселити”, – мешканці гуртожитку пікетують обласну поліцію (ВІДЕО)

Тетяна Пасічник

Сьогодні у Львові жителі гуртожитку на вул. Виговського, 45 а пікетують Головне управління національної поліції. Вимагають передати будинок, який належить обласній поліції, у комунальну власність Львова.

Вже понад 10 років мешканці просять вирішити це питання. Однак їх не чують.

Минулого місяця у поліції пообіцяли, що готуватимуть документи та виконають прохання. На жаль, обіцянки не дотримались.

«89% мешканців – колишні працівники правоохоронних органів, – розповідає Сікорська. – Останні 10 років жодних нових працівників у наш гуртожиток не заселяли. Тобто, для поліції він не є важливим. Невже люди, які працювали все своє життя правоохоронцями, не можуть спокійно проживати?»

У гуртожитку останні 30 років не проводили ремонтні роботи. Мешканці кажуть, у таких умовах жити неможливо.

«Від нас вимагають, аби ми самі робили ремонти, – каже жителька гуртожитку Леся Сікорська. – Люди здавати гроші не хочуть, адже ми не є власниками і не знаємо, де опинимось завтра. Нам кажуть, що це не наше житло. Деяких мешканців залякують, що можуть виселити».

dsc_6000
dsc_5981

У гуртожитку проживають молоді сім’ї, у яких є малі діти. Вони бояться, що зможуть залишитись на вулиці.

«У мене 3-річна донька, і через 2 місяці у нашій сім’ї  народиться друга дитина, – каже Ірина. –  Умови для життя жахливі, а вирішити це питання нам не дають.  Найбільше боюсь, що житло можуть взагалі забрати.

Суму за проживання теж платимо не маленьку. За один квадратний метр – вісім гривень. Все б нічого, якби нам не дописували зайвої площі. У будинку живе чоловік, який служив в АТО. Його житло має 14 квадратних метрів, а йому дописують вдвічі більше».

ppppp-2

Люди закликають начальника поліції Валерія Середу  вийти до них. Проте протягом години ніхто так і не вийшов до мешканців. Секретар Середи повідомив, що начальник їх чує та бачить, але зараз він зайнятий.

Люди подейкують, що поліцейські хочуть з гуртожитку зробити звичайний будинок з квартирами.  Мешканці не опускають рук. Страйкуватимуть, поки в управлінні не  виконають їх вимоги.

Фото, відео: LMN.

Схожі новини