Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Наша економіка зростатиме по 5-7% (ВВП) на рік»: Зеленський розповів про амбітні плани
08 Серпня, 21:03

«Наша економіка зростатиме по 5-7% (ВВП) на рік»: Зеленський розповів про амбітні плани

Президент Володимир Зеленський заявив про плани своєї команди на 5 років.

Про це він розповів у виступі на бізнес-форумі в Туреччині.

«Зараз у мене і моєї команди є повний мандат на зміни. Ми уже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося. За найближчі 5 років Україна зміниться кардинально.

 

Наша економіка зростатиме по 5-7% (ВВП) на рік. І я запрошую турецький бізнес зростати разом. За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів. Щоб: привести в порядок 24 тисячі кілометрів наших доріг; збільшити кількість реально працюючих аеропортів до 15; забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб і істотно збільшити їхню потужність; потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу. Восени ми приймаємо закон про концесію, що дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором», – деталізував Зеленський.

Зеленський також анонсував земельну реформу, велику приватизацію і легалізацію азартних ігор. Він пообіцяв розвивати телекомунікаційний сектор і технології 5G, спростити правила ведення бізнесу і запровадити конкурентні правила роботи на енергетичних ринках.

 

Фото: Укрінформ

Схожі новини