Наша мрія – перемога: 9-річний волонтер збирає гроші на два авто для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Наша мрія – перемога: 9-річний волонтер збирає гроші на два авто для ЗСУ
10 Липня, 12:06

Наша мрія – перемога: 9-річний волонтер збирає гроші на два авто для ЗСУ

9-річний Лука Аронов зі Львова, який нещодавно разом з волонтерами зібрав 120 тисяч гривень на позашляховик для українських захисників, оголосив про нову збірку. Цього разу команда хоче зібрати кошти на закупівлю одразу двох автівок. Щоб залучити якомога більше людей, Лука вирішив розіграти серед учасників збору нові поштові марки «Українська мрія».

«Знищений росіянами найбільший в світі літак «Мрія» – один з символів України. Саме його зображено на цих марках. Я вірю, що ми переможемо і відбудуємо нашу «Мрію», але ми маємо допомогти нашим захисникам зараз», – пояснив своє рішення LMN Лука Аронов.

Цього разу хлопчик разом з волонтерами поставив за ціль зібрати 225 тисяч гривень. Символізм суми пояснюють тим, що літак «Мрія» – це АН-225.

«Цих коштів має вистачити на купівлю двох автомобілів, запит на які ми отримали від наших хлопців. До речі, машина, яку ми купили і підрихтували для фронту за кошти попереднього збору вже доставлена в Херсон», – розповідає волонтерка Світлана Щадило.

Серед усіх, хто долучиться до нової збірки розіграють 9 комплектів марок «Українська мрія» (6 марок, конверт, листівка). Більше інформації про цей збір коштів – на сторінці Луки в instagram.

Реквізити для переказу коштів на авто:

Приват 4149499384963664

Моно 5375414123820192

Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/3S6wbUBUrg

Нагадаємо, під час попереднього збору Лука Аронов разом з волонтерами зібрав 120 тисяч гривень.

Відео