Наслідки ракетного удару у Львові: оновлені дані | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Наслідки ракетного удару у Львові: оновлені дані
16 Серпня, 10:10

Наслідки ракетного удару у Львові: оновлені дані

У Львові завершили обстеження наслідків ураження російських ракет. Загалом пошкоджень зазнало 48 будинків. У будинках вибито або пошкоджено 830 вікон, 81 двері, 6 покрівель у багатоповерхівках та 5 покрівель у приватних. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко. 

“У будинку на Каховській внаслідок атаки зруйновано дах в частині будинку та повністю зруйновано кілька квартир. Дах та елементи конструктиву будинку буде відновлено коштом міста. Вже розпочато розробку проєкту протиаварійних робіт та відновлення будинку. Роботу координує Залізнична районна адміністрація”,– повідомив Андрій Москаленко.

Зокрема, власники найбільш зруйнованих квартир – попередньо їх п’ять – отримають компенсацію на відновлення. Розмір компенсації буде встановлено після актів обстежень та визначення розміру збитків.

Місто буде компесовувати вартість оренди тим мешканцям, які змушені будуть орендувати житло. Це 10, 12 або 15 тис. грн в місяць. Власники інших квартир (зокрема і в інших будинках), де було пошкодження вікон чи дверей отримають наступні допомоги:

  • 12 тис. грн компенсації за вибиті вікна (це розрахунок за одне вікно),
  • 8 тис. грн за вибиті вибуховою хвилею вхідні двері.

У зв’язку з цим сьогодні 10.00 до 19.00, у дворі вулиці Каховської (біля наметів) працюватиме ЦНАП та юристи. Тут можна буде подати документи на компенсацію та отримати юридичну консультацію.

Відео