Наслідки зливи у Львові ліквідовують 372 працівники комунальних служб та 11 одиниць техніки – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Наслідки зливи у Львові ліквідовують 372 працівники комунальних служб та 11 одиниць техніки
03 Вересня, 17:55

Наслідки зливи у Львові ліквідовують 372 працівники комунальних служб та 11 одиниць техніки

У неділю, 3 вересня, у Львові приблизно 2 години лив сильний дощ. Як наслідок у місті зафіксовано чимало підтоплень, оскільки дощова каналізація традиційно не встигала швидко прийняти великий об’єм води. Під час негоди й до тепер до ліквідації наслідків негоди залучили  372 працівники комунальних служб і 11 одиниць техніки, повідомили у Львівській міській раді.

“Через сильний дощ маємо кілька підтоплень на вулицях, під’їздах та дахах. Але сильної шкоди негода місту не завдала. Підтоплення зафіксовані на вул. Городоцькій, вул. Тролейбусній, вул. Рубчака, у районі «Іскри», на ул. Під Голоском та ін.

Підтоплення ненадовго спричинило зупинки руху тролейбусів №21, 23, 24, 30, 38. Станом на зараз рух тролейбусів відновлено повністю. Щодо роботи трамваїв, то внаслідок негоди підтоплено трамвайну колії біля «Вулецьких пагорбів», через що було зупинено рух трамваю N3.

Також на Гарячу лінію надійшло 35 звернень від мешканців щодо протікання дахів та забитої ливневої каналізації у  будинках», – повідомили Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

12222

За її словами під час негоди й до тепер до ліквідації наслідків негоди залучили 372 працівники комунальних служб і 11 одиниць техніки. У час зливи вони розчищали дощоприймачі на вулицях, адже вода наносила листя. Зараз комунальники розчищають ливневі труби у будинках та чистять вулиці від замулення.

Відео