Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Наступні 24 години будуть вирішальними для України, – Зеленський
28 Лютого, 07:59

Наступні 24 години будуть вирішальними для України, – Зеленський

Учора ввечері президент України і прем’єр-міністр Британії провели телефонну розмову, під час якої Зеленський сказав Джонсону, що наступні 24 години будуть вирішальними для України, пише Українська правда.

«Поговорив із прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном і Президентом Польщі Анджеєм Дудою про актуальну безпекову ситуацію. Погодили подальші спільні кроки щодо протидії агресору. Антивоєнна коаліція в дії!”, – написав президент України у своєму Twitter.

Водночас пресслужба британського прем’єра повідомила, що Джонсон вчергове підтвердив тверду підтримку Великобританією суверенітету України.

“Президент Зеленський сказав, що вважає, що наступні 24 години будуть вирішальними для України, і прем’єр-міністр заявив, що зробить все можливе, щоб забезпечити Україні оборонну допомогу з боку Великобританії та союзників”, йдеться в повідомленні пресслужби.

Додамо, Велика Британія надасть Україні додатково 40 млн фунтів допомоги , щоб уникнути гуманітарної катастрофи, викликаної російським вторгненням.

Схожі новини