Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Наступного тижня львів’яни одягнуться у блакитне
27 Березня, 13:07

Наступного тижня львів’яни одягнуться у блакитне

 2 квітня, у Всесвітній день поширення інформації про аутизм, львів’яни одягнуться у блакитний колір. Таким чином люди підтримають дітей з аутизмом.

У прес-службі ЛМР повідомили, що Львів уже декілька років поспіль активно долучається до цієї події.

«Можна використовувати весь спектр синього кольору: від світло-блакитного до насиченого синього. Це було обрано міжнародними організаціями, щоб показати, наскільки багато абсолютно різних людей живе з цією особливістю”, – пояснюють організатори.

 

2 квітня о 11.30 у Сквері «На валах», що на вул. Винниченка, 16, кожен охочий зможе оглянути фотопроекти «Рідні душі» та «Вишита синіми нитками». Всі події відбуваються у рамках заходів «Львів у блакитному 2019».

Також о 13.00 запланований концерт в актовій залі навчально-реабілітаційного центру «Довіра», що на вул. Короленка, 1. Виступатимуть зіркові гості: Соломія Чубай, Пашко Гоц, Тарас Гаврик.

“Ми запрошуємо вас долучитися до важливої соціальної мети поширення інформації про аутизм, розповісти про дітей з аутизмом. Щоб якомога більше людей дізналися про аутизм і цих особливих, загадкових, щирих, добрих дітей, дітей з аутизмом. Ви побачите чуттєві фотографії, на яких можна відчути емоції «особливих» дітей та їхніх «особливих» вчителів”, —  додають організатори.

Усіх охочих організатори просять також зробити фото у блакитному та висловити у соцмережах свою підтримку людям з аутизмом.

Схожі новини