Наталія Сідельник з Жовківщини витягнула з вогню сусідських дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Наталія Сідельник з Жовківщини витягнула з вогню сусідських дітей
05 Квітня, 10:59
logo-black

Наталія Сідельник з Жовківщини витягнула з вогню сусідських дітей

Юлія Швидко

Вчора близько четвертої дня у селі Волиця Жовківського району у житловому будинку сталася пожежа. У цей час у кімнаті спали двоє дітей – 4-річний Іван та 2-річна Неля.

«У нашому селі це одна зі зразкових сімей. Люди не можуть прийти до тями, як таке могло трапитися, – розповідає LMN виконуюча обов’язки сільського голови Волиці Ганна Мазан. – У родині виховується троє дітей. Батько, аби вони ні в чому собі не відмовляли, поїхав у Польщу на заробітки. Мама – у декретній відпустці. У цей день поїхала до Львова на ринок. Старший син пішов у школу, а молодші залишилися з бабусею. Коли лягли спати, бабця вийшла на город. Старший хлопчик повернувся зі школи, відкрив двері, а у хаті – дим. Швиденько з малими заховався у ванній кімнаті, почав кричати. Сусідка – інвалід першої групи – дивилася через вікно. Побачила, що діти метушаться. Закликала свою доньку Наталю. Та й врятувала дітей».

Наталія Сідельник з 17-річною донькою Людмилою живуть за 10 м через дорогу від погорільців. Кинулися у палаючий будинок, аби витягнути дітей.

«Спочатку вогню не було, лише дим. Коли відкрили двері та потрапив кисень – почало горіти. Дітки були налякані. На щастя, ніхто серйозно не постраждав. Лише Іванко обпік ніжку. Тепер з мамою лежить у 8-й лікарні у Львові”, – пригадує сусідка Наталія Сідельник.

Через дві години рятувальники погасили пожежу. У будинку повністю згорів дах. Від речей усередині теж нічого не залишилося. Погорільців тимчасово прийняли родичі.

Правоохоронці з’ясовують, що стало причиною пожежі.

“Ходили чутки, що це діти підпалили. Насправді, малюки у цей час спали. Та й діти там виховані, не шибеники. Газу у селі нема, тому від нього не могло бути. Є ще версія, що замкнула проводка. Але поки ніхто точно сказати не може», – додає Ганна Мазан.

Фото: ДСНС у Львівській області

Відео