Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
НАТО допоможе Україні у захисті від ракетних атак та відновленні енергетичної інфраструктури
29 Листопада, 19:32

НАТО допоможе Україні у захисті від ракетних атак та відновленні енергетичної інфраструктури

НАТО зобовʼязалось допомогати Україну у захисті від російської агресії та подоланні наслідків атак.

Про це пише Українська Правда із посиланням на заяву за підсумками міністерської зустрічі Альянсу в Бухаресті, пише “Українська правда”.

“У цьому контексті НАТО продовжуватиме тісно координувати свої дії з відповідними зацікавленими сторонами, в тому числі міжнародними організаціями, зокрема ЄС, а також країнами-однодумцями. Спираючись на підтримку, надану до цього часу, ми допоможемо Україні зміцнити її стійкість, захистити її народ і протистояти російським дезінформаційним кампаніям і брехні”, – йдеться у заяві.

Міністри наголосили, що Росія несе повну відповідальність за цю війну, кричуще порушення міжнародного права та принципів Статуту ООН.

Також наголошується, що винні у воєнних злочинах, включаючи сексуальне насильство, мають бути притягнуті до відповідальності. Країни НАТО також засуджують всіх тих, у тому числі Білорусь, хто активно сприяє агресивній війні Росії проти України.

Члени Альянсу також допомагатимуть Україні у відновленні її енергетичної інфраструктури і захисті її народу від ракетних атак.

Схожі новини