Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
НАТО посилює військову присутність у Східній Європі
24 Січня, 15:29

НАТО посилює військову присутність у Східній Європі

Через агресивні дії Росії поблизу кордонів України Північноатлантичний альянс відправляє на східний фланг НАТО додаткові сили, зокрема кораблі й винищувачі. Про це пише Європейська правда.

«Данія направляє у Балтійське море фрегат і відправить чотири винищувачі F-16 до Литви для підтримки довгострокової місії НАТО з повітряного нагляду. Іспанія спрямовує кораблі до морських сил НАТО і розглядає варіант відправити винищувачі до Болгарії. Франція висловила готовність відправити війська до Румунії під командування НАТО. Нідерланди відправляють два винищувачі F-35 до Болгарії, щоб підтримати діяльність НАТО з повітряного нагляду у регіоні, та приводять у готовність корабель і наземні елементи для Сил реагування НАТО. США також повідомили, що розглядають варіанти збільшення військової присутності на східному флангу Альянсу», – йдеться у повідомленні.

За інформацією ЗМІ, США розглядають можливість відправити на східний фланг НАТО від 1000 до 5000 військових, а також літаків і суден. Рішення має бути прийняте найближчим часом.

Схожі новини