Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
НАТО — це шлях, який обрали українці, — наголосили на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО
24 Червня, 17:30
logo-black

НАТО — це шлях, який обрали українці, — наголосили на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО

 

Наталія Павлишин

 

Упродовж 24 червня у Львівській політехніці відбулося засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО.

Серед учасників засідання – Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлен Мун, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради наголосив, що український парламент вніс зміни до Конституції України, визначивши шлях до ЄС і НАТО ключовим завданням зовнішньої політики української держави.

 

“Нещодавні статистичні дослідження демонструють динамічне зростання кількості українців, які переконані, що Україна має стати членом НАТО”, — зазначив Парубій.

 

Він також підкреслив, що навесні 2020 року Парламентська Асамблея НАТО проходитиме в Києві. А кожна країна, де відбувалася ця подія, дуже швидко ставала членом Альянсу.

 

 

“Ми тут для того, щоб надіслати дуже чіткий меседж кожному громадянину — ми всі в альянсі з вами. Ми, як і ви, рішуче налаштовані досягти позитивного результату — щоб ви стали членами Альянсу. Знаємо, що цей шлях — непростий і треба робити дуже складний вибір, але також знаємо, що саме цього хочуть громадяни цієї країни, — зазначила Мадлен Мун. — Та перед тим, як країна отримає можливість стати членом НАТО, вона повинна виконати низку умов. Ми всі знаємо про зміни, які відбуваються у цій країні, але є ще зміни, які потрібно здійснити. У своїй розмові з президентом Володимиром Зеленським, яка відбудеться 26 червня, я буду говорити про нашу солідарність із Україною у плані подолання тих перешкод, які стоять на шляху до членства і в НАТО і Європейського Союзу”.

 

img_9661

Учасники висловили сподівання, що Україна стане 31 членом НАТО.

Нагадуємо, 30 місце в НАТО займе Північна Македонія.

 

Фото: LMN

Схожі новини