Нацбанк випустив монету на честь Сил спеціальних операцій ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нацбанк випустив монету на честь Сил спеціальних операцій ЗСУ
22 Липня, 12:31

Нацбанк випустив монету на честь Сил спеціальних операцій ЗСУ

Сьогодні, 22 липня, Нацбанк увів в обіг монету, номіналом 10 гривень, присвячену Силам спеціальних операцій ЗСУ. Як повідомили в Нацбанку, монету випустили тиражем 1 мільйон штук.

«Присвячена окремому роду сил ЗСУ, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій, що комплектуються висококваліфікованими фахівцями, здатними виконувати складні, небезпечні, інколи політично чутливі операції у сферах розвідки, захисту життя громадян та об’єктів держвласності…», – йдеться в повідомленні на сайті Нацбанку.

На аверсі монети розміщено: у центрі на дзеркальному тлі – емблема Сил спеціальних операцій ЗСУ, праворуч від якої – малий Державний Герб України; написи: угорі – УКРАЇНА, унизу – номінал 10 ГРИВЕНЬ та рік карбування монети 2022; логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч від номіналу).

На реверсі монети розміщено символічну композицію: на тлі абрису образу Святослава Хороброго з мечем та щитом зображено бійця Сил спеціальних операцій ЗСУ; по колу напис: СИЛИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Нагадаємо, раніше Нацбанк випустив монету, присвячену Військово-морським силам ЗСУ.

Відео