Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нацгвардієць Рябчук не збирається вкорочувати собі віку, – адвокати
12 Лютого, 18:14

Нацгвардієць Рябчук не збирається вкорочувати собі віку, – адвокати

Нацгвардієць Артемій Рябчук, який влаштував стрілянину в Дніпрі, не планує вкорочувати собі віку. Він перебуває у задовільному фізіологічному стані. Заяву Рябчука оприлюднив його адвокат Денис Гордєєв, повідомляє Укрінформ

“Заявляю, що я не збирався і не збираюся позбавляти себе життя або вчиняти собі будь-яку шкоду. Я перебуваю у здоровому умі та добрій пам’яті. Розумію характер своїх дій та адекватно оцінюю навколишню дійсність”,– процитував Рябчука адвокат.

Гордєєв повідомив, що фізичний стан здоров’я нацгвардійця – задовільний, наскільки це можливо в умовах утримання під вартою. Це ж саме стосується побутових умов.

Він також навів слова Рябчука стосовно того, що відбулося:

“Заради життя тих, хто постраждав від дідівщини, заради пам’яті про тих, хто загинув від цих злочинів, на кого навіщували ярлик самогубця, щоб такі трагедії не повторювалися”.

Гордєєв додав, що сторона захисту досі не отримала в повному обсягу матеріали по цій справі. Адвокати повідомили, що вже подали понад 10 заяв про вчинення низки порушень під час розслідування цієї справи.

Як повідомляла Львівська мануфактура новин, Державне бюро розслідувань розглядає три версії розстрілу на заводі “Південмаш” 27 січня 2021 року. Основна версія – це вчинення злочину через нестатутні відносини.

Схожі новини