Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Націоналізація майна РФ та довічне за мародерство: нові закони Верховної Ради
03 Березня, 18:48

Націоналізація майна РФ та довічне за мародерство: нові закони Верховної Ради

Сьогодні, 3 березня, Верховна Рада ухвалила низку законів, серед яких дозвіл на націоналізацію всього російського майна в Україні, а також посилена відповідальність за мародерство, диверсії та держзраду. Про це пише прессцентр Ради, повідомляє Громадське.

Згідно з новим законом, власність РФ та її резидентів вилучатимуть через суспільну та військову необхідність. Окупанти не отримають жодних компенсацій.

Також депутати посилили відповідальність за злочини проти основ нацбезпеки України в умовах воєнного стану. За мародерство, диверсії або держзраду тепер загрожує 15 років тюрми або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Крім того, ухвалено закон про встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність, а також погоджено указ президента про загальну мобілізацію.

Депутати також звернулись до міжнародної спільноти з вимогою негайно запровадити безпольотну зону над Україною, відкрити «зелені» коридори для безпечної евакуації жінок, дітей та літніх людей, а також ввести в Україну миротворчі сили ООН.

Схожі новини