Національне антикорупційне бюро України обшукало Податкову службу Львівщини через фіктивне підприємництво | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Національне антикорупційне бюро України обшукало Податкову службу Львівщини через фіктивне підприємництво
04 Травня, 12:25

Національне антикорупційне бюро України обшукало Податкову службу Львівщини через фіктивне підприємництво

У Національному антикорупційному бюро України  підтвердили, що проводили обшуки в управлінні Податкової служби у Львівській області через розслідування справи про фіктивне підприємництво.

Про перевірку Антикорупційне бюро повідомило на своїй сторінці у фейсбуку, зазначивши зокрема, що їхні детективи спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокурорів Генпрокуратури проводять обшуки за місцем роботи окремих службових осіб Податкової служби у Львівській області, а також у низці компаній.

Слідча дія санкціонована і здійснюється в межах розслідування фактів незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, а також незаконного виведення, за винагороду, безготівкових коштів із реального сектору економіки в готівку.

Справу кваліфікували за статтями фіктивне підприємництво та зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

 

Відео