Нацкомісія скасувала підвищення тарифів на воду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нацкомісія скасувала підвищення тарифів на воду
03 Липня, 14:56

Нацкомісія скасувала підвищення тарифів на воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, скасувала рішення від 29 червня 2023 року про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Про це розповіли у пресслужбі НКРЕКП.

Відтак, комісія скасувала рішення щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, за яким тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня мали зрости в середньому на 32%.

«Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого Регулятором рішення. Крім цього, Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язу з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюдений в проєкті рішення»,  – йдеться у повідомленні.

Відтепер регулятор розпочинає консультації з Кабінетом Міністрів України та всіма зацікавленими сторонами задля «напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів».

До слова, президент України Володимир Зеленський назвав рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення ганебним і непрофесійним.

Відео