Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Назвали країни, де збільшився попит на українських заробітчан
20 Липня, 19:08

Назвали країни, де збільшився попит на українських заробітчан

В Україні за останній місяць зросла на 20% кількість вакансій, пов’язаних з працевлаштуванням за кордоном. Українців чекають у Польщі, Чехії та Німеччині. Про це повідомляє Главком з посиланням на платформу для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Наприклад, на початку літа на одному з сайтів, що наймають українців за кордон, було зафіксовано 6700 вакансій, за місяць їх кількість зросла до майже 8 тисяч. Інформація, розміщена на цьому сайті підтверджує, що найбільший попит на українських фахівців залишається у таких країнах, як Польща , Чехія та Німеччина.

 

«За даними Держстату, 42,7% українців заробляють близько 200 доларів без урахування податків. Мінімальна зарплата у Польщі — 600 євро. Лише у 2019 році трудові мігранти перерахували в Україну близько 12 мільярдів доларів. Тож така динаміка цілком зрозуміла: люди їдуть за кордон, аби забезпечити себе та свої родини. Варто розуміти, що, за даними соціологічних опитувань, лише 2,5% українців шукають роботу за кордоном через інтернет — більшість потрапляє в Польщу за рекомендаціями друзів та знайомих», – коментує президент Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Схожі новини