Називала «придурками та дебілами»: на Старосамбірщині суд оштрафував вчительку за образи учнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Називала «придурками та дебілами»: на Старосамбірщині суд оштрафував вчительку за образи учнів
30 Квітня, 14:32

Називала «придурками та дебілами»: на Старосамбірщині суд оштрафував вчительку за образи учнів

Старосамбірський районний суд визнав винною вчительку зарубіжної літератури у школі селища Нижанковичі Світлану Стадницьку, яка називала учнів 10 класу «придурками та дибілами, а також ображала їх за зовнішній вигляд. Як пише zaxid.net, суд призначив педагогині 850 грн штрафу.

«Одна з учениць, переселенка з Донецької області, розповіла суду, що вчителька дозволяє собі говорити їй неприємні речі, що «вона є ненормальною і що в неї ненормальне обличчя». Інший хлопець у суді заявив, що вчителька називає його придурком, обзиває учнів на уроках, кидає у них книжками. Ще двоє учениць надали письмові пояснення, у яких скаржились на образи вчительки та заниження оцінок»,- йдеться в повідомленні.

Класна керівниця 10-го класу підтвердила в суді, що учні неодноразово скаржилися на вчительку Світлану Стадницьку, яка «принижувала дітей, обзивала їх придурками і дебілами, звертала увагу на їхню зовнішність і кидала в них підручниками».

«Учні 10 класу їздили на конкурс до Польщі, через що пропустили урок зарубіжної літератури. Після їхнього повернення вчителька відмовилася приймати від них теми, які вони не здали та позанижувала їм оцінки за перший семестр. Діти постійно відчувають страх та незручності на уроці зарубіжної літератури», – розповіла класна керівниця.

Світлана Стадницька в суді заперечувала свою провину. Вона заявила, що є вимогливою вчителькою і що, на її думку, саме її вимогливість називають булінгом. Вчителька не заперечувала, що їй не подобалося, як одягалися чи виглядали учениці, зокрема, що дівчата фарбували волосся.

Суддя визнав Світлану Стадницьку винною у булінгу, призначивши їй 850 грн штрафу та зобов’язавши сплатити 605 грн судового збору.

Відео