Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Не більше 10 людей: відзавтра у Львові введуть обмеження в електротранспорті
17 Березня, 16:13
logo-black

Не більше 10 людей: відзавтра у Львові введуть обмеження в електротранспорті

Відзавтра, 18 березня, у львівському електротранспорті розпочинаються тимчасові заходи безпеки перевезення пасажирів. В салоні трамваїв та тролейбусів одночасно можуть перебувати не більше десяти людей.

Вхід та вихід пасажирів просять здійснити лише через передні двері. Також нагадують, що для більшої безпеки людям варто дотримуватись дистанції, триматись на відстані одне від одного хоча б на метр.

«Ми не можемо заборонити, не можемо в разі більшої кількості пасажирів у салоні виганяти людей. Але звертаємось до свідомості кожного пасажира. Задля їхньої безпеки та безпеки інших дотримуватись цих рекомендацій. Водій електротранспорту на кожній зупинці повідомлятиме про те, що у салоні повинно бути не більше 10 пасажирів, і вже кожен для себе прийматиме рішення: їхати чи дочекатися іншого транспортного засобу», – каже LMN Андрій Свищо, директор ЛКП «Львівелектротранс».

Пасажирів, які здійснюватимуть переїзди в електротранспорті, просять також скористатися електронною системою оплати за проїзд, щоб якомога менше користуватись готівкою.

«Наші працівники забезпечені засобами дезінфекції, рукавичками і в разі необхідності видаватимуть квиток. Але тут знову ж таки взиваємо до свідомості людей. Адже є багато способів розрахуватися за проїзд, не контактуючи з водієм. І це також може убезпечити», – додають в “Електротрансі”.

У комунальному підприємстві кажуть також, що у зв’язку з карантином, кількість рухомого складу дещо скоротили. На виїзді працюють 70 одиниць трамваїв. Але, позаяк рух транспорту зараз неутруднений, на дорогах немає заторів, то всі вони працюють без запізнень. Немає проблем і з кадрами. Через карантинні заходи частина  працівників, які мають удома дітей шкільного віку та ті, які живуть за межами обласного центру і не мають змоги зараз добратися на роботу, пішли у відпустки, але це не вплинуло на роботу електротранспорту.

Схожі новини