Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не бояться покарання Всевишнього»: турківські рятувальники гасили палаючий цвинтар
21 Березня, 10:02
logo-black

«Не бояться покарання Всевишнього»: турківські рятувальники гасили палаючий цвинтар

Юлія Швидко

Вчора, 20 березня, близько 17.00, турківські рятувальники гасили пожежу на місцевому цвинтарі. Вогонь палав у чотирьох місцях. Діяли оперативно, аби полум’я не перекинулося на стару дерев’яну церкву, що поряд з цвинтарем.

«Під вечір повертався з СТО, дивлюся: пожежна машина їде. Рушив за нею. Рятувальники зупинилися біля цвинтаря, який палав. Люди запалили суху траву між гробами, – розповідає LMN Василь Малетич, учасник бойових дій з Турківщини. – За 200 метрів від цвинтаря – житлові будинки. Чоловік, що мешкає по-сусідству, побачив вогонь, викликав рятувальників. Добре, що пожежна машина була вільна і хлопці одразу виїхали. Інакше церкву не вдалося б врятувати. Але на все воля Божа. Тільки от паліїв тих не розумію: чому вони бояться залишитися без житла і здоров’я? Не бояться й покарання Всевишнього».

Василь Малетич зазначає, що позавчора, 19 березня, пожежники виїжджали на 13 викликів. Усюди люди палили сухостій.

«Ще 5 пожеж ми погасили самостійно. Людям не страшний коронавірус, бо самі себе знищують. Але й від них страждають люди, які не палять. Позавчора у Турці через таких паліїв згорів  сарай. У селі Яблунька – теж, – додає Малетич. – А торік вогонь перекинувся на житловий будинок, там людина загинула. Дивно, але палії з цих випадків не роблять для себе жодних висновків».

Фото: ілюстративне

Схожі новини