“Не дамо монополізувати наше українське телебачення”: Зеленський про дії Медведчука | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Не дамо монополізувати наше українське телебачення”: Зеленський про дії Медведчука
11 Липня, 08:02

“Не дамо монополізувати наше українське телебачення”: Зеленський про дії Медведчука

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв зустрівся в Москві з керівництвом української “Опозиційної платформи – За життя”, зокрема, кумом російського президента Віктором Медведчуком і його однопартійцями.

Зустріч політиків проходила в офісі партії президента РФ Володимира Путіна.

Участь у зустрічі також взяли Вадим Рабинович, Юрій Бойко та Тарас Козак.

«В Росії поки не отримали якихось виразних сигналів про те, який курс буде проводити” президент України Володимир Зеленський. Звичайно, ми чекаємо результатів виборів до Верховної Ради, сподіваємося, що вона більшою мірою буде відображати сподівання мільйонів громадян Україна», – заявив Медвєдєв.

 

«Ми вже готові на початок серпня до підписання прямого контакту між споживачами України і “Газпромом”, який дасть істотне зниження вартості газу для нашої економіки», – сказав Бойко.

Тим часом, телеканал “112 Україна”, керівництво якого пов’язане з Віктором Медведчуком, анонсував трансляцію фільму “Відкриваючи Україну”, героями якого є Медведчук та президент РФ Володимир Путін.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Продюсером документальної стрічки “Відкриваючи Україну” є американський режисер-оскароносець Олівер Стоун.

«Олівер Стоун давно відомий прихильністю до лідерів-диктаторів та антиамериканськими поглядами у своїй кіно творчості», – йдеться у статті.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не дозволить монополізувати українське телебачення куму президента Росії Віктору Медведчуку.

Про це він сказав у Борисполі.

«Під час війни будь-які люди, у яких не проукраїнське бачення, не можуть монополізувати український канал. Ми повинні з цим розбиратися. Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення», – додав президент.

 

Фото: Радіо Свобода

Відео