Не добіг 200 метрів: у Львові під час марафону помер 23-річний хлопець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Не добіг 200 метрів: у Львові під час марафону помер 23-річний хлопець
27 Червня, 11:36

Не добіг 200 метрів: у Львові під час марафону помер 23-річний хлопець

Сьогодні, 27 липня, під час 6-го Львівського півмарафону помер 23-річний хлопець. Бігун намагався подолати одну з найдовших дистанцій півмарафону – 21 кілометр. Він не добіг 200 метрів до фінішу.

“Велика біда на півмарафоні. Хлопець, 23 роки, не добіг 200 метрів. Медики щойно констатували смерть…Співчуття рідним та близьким!”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Садовий.

Як повідомляє “Варта 1” з посиланням на “НТА”, хлопець швидко біг всю дистанцію, біля пам’ятника Шевченка на проспекті Свободи йому стало погано, він впав та важко дихав. За кілька хвилин у хлопця зупинилося дихання, його почали надавали допомогу медики. Та після 50 хвилин реанімування юнак помер в кареті “швидкої”.

Півмарафон організатори були призупинили та потім відновили, змінивши маршрут, на дистанції 10 км.

Про смерть хлопця вже повідомили батькам. Відомо, що у  юнака не було серйозних патологій, зокрема із серцем. Він займався спортом та неодноразово брав участь у таких забігах.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові проводили півмарафон. Участь у змаганні могли взяти усі бажаючі.

Це вже щорічний, шостий за рахунком півмарафон. В рамках заходу проводять індивідуальні забіги на 21 км, 10 км та 4,2 км. Окрім індивідуальних дистанцій, були також передбачені командні змагання, естафета, дитячі старти (1000 м, 500 м та 100 м) та сімейний забіг (1,6 км).

У міській раді зазначали, що всі учасники, які подолають свою дистанцію, отримають пам’ятну медаль фінішера. Абсолютні переможці на кожній з дистанцій серед жінок та чоловіків отримають також грошові винагороди — загальний призовий фонд змагання складає 70 тисяч гривень. Призи також отримають переможці у вікових групах, командних забігах та естафеті.

Відео