“Не додавай роботи”: в Україні стартувала нова інформаційна кампанія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Не додавай роботи”: в Україні стартувала нова інформаційна кампанія
06 Липня, 15:59

“Не додавай роботи”: в Україні стартувала нова інформаційна кампанія

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Не додавай роботи», у якій водіїв та пішоходів просять дотримуватись правил дорожнього руху аби уникнути можливих ДТП, які додають роботи працівникам екстрених служб – поліцейським, медикам та рятувальникам.

Зовнішню соціальну рекламу вже розмістили у п’ятьох містах, зокрема Львові. Найближчим часом планують розмістити і в інших областях України, інформує пресслужба Львівської міської ради.

Особливістю такої кампанії є те, що на світлинах відсутні самі герої історії — медики, патрульні або рятувальники. Це нагадування про те, що зараз вони не мають зайвого дня, аби влаштувати фотосесію.

«Зараз кожна секунда особливо дорога для порятунку життів. У медиків, рятувальників і поліцейських список справ і так поповнився важливими обов’язками: поранені, завали зруйнованих будинків, виклики на підозри мінувань… Багато людей хочуть допомогти, проте часто не помічають простого способу це зробити. Тож кампанія нагадуватиме українцям: наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції – не стати винуватцем ДТП і не додавати їм роботи», — зазначають організатори.

Кампанію спільно проводять Центр демократії та верховенства права і агентство комунікацій provid у межах кампанії «За безпечні дороги».

Відео