Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не дозволимо»: мешканці Золочева підозрюють, що в їх місті будують храм Московського патріархату (Відео)
09 Липня, 20:09
logo-black

«Не дозволимо»: мешканці Золочева підозрюють, що в їх місті будують храм Московського патріархату (Відео)

Жителі Золочева непокояться, що в їх місті може з’явитися церква Московського патріархату. Їх зацікавили будівельні роботи, які ведуться за високим парканом на вул. Труша. На цю територію нікого не пускають. Золочівські священники ж дізналися, що там планують звести храм Московського патріархату.

«Поки що намагаємося вивчити цю ситуацію. Знаємо, що приватна особа придбала будинок. Архітектор каже, що у документах не йдеться про культову споруду. Зараз там ведуться ремонтні роботи усередині будинку. Але мешканці на території упізнали вагончик, який стояв у Бродах, коли там зводили церкву Московського патріархату. Тепер він опинився у Золочеві. Люди хвилюються, аби церква ворога-окупанта не опинилася в їх місті», – розповідає LMN депутатка Львівської обласної ради Мирослава Бабінська.

Місцеві ж кажуть, що у Золочеві налічується 13 храмів різних конфесій. Віряни між собою товаришують, не конфліктують. Зазначають, що замість ще однієї церкви у місті хотіли би бачити сиротинець або будинок для людей похилого віку.

«До мене звернулися активісти, які з 2014 році збирали кошти для військових, що йшли на Схід. Кажуть, що на нашу територію намагається потрапити ворог. Якщо наші хлопці можуть  захистити державні кордони, то ми тут, на мирній території, теж зобов’язані відстояти інтереси країни. Московський патріархат ніколи не заходить через двері, а шукає вхід через вікна. Не дозволимо. У Золочеві є три військових підрозділи. От вони, можливо, мають намір витягувати інформацію, тому тут йдеться й про захист національних інтересів. Цікаво, хто є власником і хто лобіює це будівництво?» – каже отець Михайло Сукмановський зі Золочева.

Люди попереджають: якщо інформація про будівництво храму Московського патріархату підтвердиться, вони вийдуть на протест.

Фото та відео: Золочів. нет

Схожі новини