Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Не їде ані «швидка», ані «школярик»: село на Самбірщині потерпає від бездоріжжя
29 Березня, 18:55
logo-black

Не їде ані «швидка», ані «школярик»: село на Самбірщині потерпає від бездоріжжя

Жителі села Буковинка Боринської громади на Самбірщині час від часу залишаються відрізаними від світу через те, що до них не може доїхати транспорт. І за їх словами, представники орагнів влади лише перекидають відповідальність за бездоріжжя один на одного.

До Львівської мануфактури новин звернулись жителі села, бо з приходом весни дорога знову перетворилась на величезне болото, у якому застрягає транспорт.

Буковинчанин Олег Гриб розповів LMN, що маршрутка у їхнє село їздить тричі на день: зранку, в обід та ввечері. Однак, протягом останніх пяти днів то їздить, то ні, адже застрягає у болоті. Взимку ситуація не краща, адже бувало таке, що дорогу зовсім не чистили. Відтак, в холодну пору року не проїдеш, бо снігу багато, а весною – бо багнюка.

До центру громади, тобто Борині, майже 15 кілометрів. Водночас до іншого села, Рикова, звідки курсує ще громадський транспорт – майже 8 кілометрів.

У селі є 9-річна школа, де навчаються діти, а старші школярі добираються у сусідні села. Для них виділили шкільний автобус, однак, він не завжди може приїхати в село. Батьки дітей вимушені відвозити дітей до навчального закладу власним транспортом.

З отриманням медичної допомоги у мешканців села також є труднощі, адже за такої погоди, карета швидкої допомоги не може заїхати в село. Люди самостійно добираються до найближчої лікарні.

«Дзвоню до голови Боринської громади, він каже, що це не їхня дорога. Звертався на гарячу лінію області, а там кажуть звертайтесь до громади. Ніхто не несе відповідальність за це», – каже Олег Гриб.

Відтак, жителі села Буковинка, стали заручниками ситуації, адже ніхто не може їм сказати, у кого на балансі знаходитьcя дорога і хто має відповідати за неї. Тож LMN спробує їм допомогти.

Схожі новини