Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Не кидайте тварин: як перевезти чотирилапих через кордон
03 Березня, 17:49

Не кидайте тварин: як перевезти чотирилапих через кордон

Українці можуть перетинати кордон з домашніми улюбленцями. Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина допускають тварин без документів, все можна зробити на кордоні. Про це повідомляє ГО “UANIMALS” на своїй сторінці у facebook

Зокрема, на всіх 4 прикордонних переходах України з Словаччиною тварин пускають без документів, їм не потрібно мати паспорт чи карту щеплень.

Тварин, які не відповідають звичайним умовам, відправляють на карантин (не менше 5 днів). Особа, що виїжджає, заповнює форму з необхідними даними на кордоні, яка передається до державної ветеринарної адміністрації (SEPS). SEPS передасть форму на конкретну станцію, де тварина буде поміщена на карантин. Вона буде на зв’язку з господарем і після карантину йому повернуть тварину.

Для ввезення тварин до Чеської Республіки є такі правила: собаки, коти та тхори можуть в’їжджати в країну без позначення тварини мікрочіпом або татуюванням, і не потрібні інші документи та експертизи.

Після в’їзду в Чехію на тварин діє 10-денний карантин.

  • протягом 72 годин тварина клінічно оглядається приватним ветеринаром, щоб виключити наявність сказу;
  • з п’ятого по десятий день карантину тварину повторно оглядають на сказ. Якщо у тварини немає симптомів сказу, їй роблять щеплення не пізніше десятого дня карантину та видають сертифікат;
  • інші домашні тварини жодним чином не обмежені;
Схожі новини