«Отцю важливо було працювати і встигнути все задумане»: помер протоієрей Богдан Телятинський | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Отцю важливо було працювати і встигнути все задумане»: помер протоієрей Богдан Телятинський
07 Травня, 14:18
logo-black

«Отцю важливо було працювати і встигнути все задумане»: помер протоієрей Богдан Телятинський

Учора у Мостиськах помер протоірей 62-річний Богдан Телятинський. Він був настоятелем парафії УГКЦ села Сусідовичі на Старосамбірщині, членом ГО «Майдан Старосамбірщини», волонтером і капеланом.

«Це для мене просто шок. Людина, в якій було дуже багато життя, любові та добра. Так сумно, бо від нас справді йдуть найкращі. Отець Богдан був просто безвідмовний. Подзвониш до нього в будь-який час – і той всяк раз старається помогти. Як не ділом, то словом підтримати. Так вмів мудро порадити і розрадити», – розповідає про покійного отець Іван Гальо.

Богдан Телятинський багато працював як  волонтер.

«Він дуже переживав за хлопців на сході. Коли треба було зібрати допомогу для військових, долучався безвідмовно завжди. Сам їздив машиною, збирав продукти, вареники, солодощі. Молодша дочка отця Богдана Марічка служила в АТО військовим медиком. То отець відчував, мені здається, всіх батьків, які чекають з війни дітей. Він зустрічався з пораненими і їздив на похорони тих, хто загинув на війні. Якщо одним словом сказати, то життя цієї людини було глибоко релігійним і національно-патріотичним», – додає отець Іван Гальо.

Протоієрея Богдана Телятинського не стало вчора. Отець лікувався у Мостиській райлікарні. Мав проблеми зі шлунком. Вчора його виписали з медзакладу. Отець прийшов додому і помер. Скоріш за все, у нього стався серцевий напад. Кілька років тому він уже переніс інфаркт.

«Отець Богдан ніколи не любив жалітися. У нього, може, і були проблеми з серцем, але він не розповідав про це. Для нього було важливо працювати і встигнути все задумане. На жаль, не вмів шануватися. Втратили дуже доброго друга і наставника», – каже волонтерка Наталя Лесик.

У померлого залишилася дружина, троє дітей, онуки і правнук.

Прощання з отцем Телятинським відбувається сьогодні у родинному помешканні покійного у Мостиськах.

По обіді тіло перевезуть на парафію священика у село Сусідовичі. Завтра у  місцевому храмі Різдва Пресвятої Богородиці об 11.00 відбудеться заупокійна Божественна Літургія та останнє цілування. Поховають отця на кладовищі в Мостиськах.

Відео