Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані»: МЗС про «вибори» в Криму
09 Вересня, 08:09

«Не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані»: МЗС про «вибори» в Криму

МЗС України закликає міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації і проведення так званих “місцевих виборів” в окупованому Криму і посилити тиск на РФ.

Про це йдеться у заяві МЗС України.

«Нові порушення міжнародного права з боку РФ свідчать про необхідність не лише продовження, але й посилення міжнародного політичного та економічного тиску на РФ з метою відновлення територіальної цілісності України, у тому числі у вигляді обмежувальних заходів, пов’язаних з окупацією Криму. Будь-які кроки, спрямовані на послаблення санкційного тиску, так звана “нормалізація та налагодження діалогу” на зразок безумовного відновлення роботи РФ у ПАРЄ, лише стверджує державу-окупанта у її безкарності та заохочує до нових правопорушень.

 

МЗС України закликає міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації і проведення так званих «місцевих виборів» в тимчасово окупованому Криму, не допускати контактів на національному та регіональному рівнях з незаконними інституціями російської окупаційної адміністрації та її представниками, а також посилити зусилля з метою припинення окупації Криму.

 

Так звані “місцеві вибори” становлять грубе порушення Конституції та законодавства України, а також основоположних норм і принципів міжнародного права. Результати незаконного голосування не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством, а всі причетні до організації та проведення незаконного голосування особи нестимуть відповідальність згідно із законодавством України», – йдеться у заяві.

Схожі новини