«Не переходь за посиланням, це шахраї»: компанія «Нова пошта» попереджає про фальшиві акції від її імені | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Не переходь за посиланням, це шахраї»: компанія «Нова пошта» попереджає про фальшиві акції від її імені
21 Жовтня, 19:49

«Не переходь за посиланням, це шахраї»: компанія «Нова пошта» попереджає про фальшиві акції від її імені

Сьогодні, 21 жовтня, начебто від «Нової пошти», українці почи масово отримувати повідомлення про акцію, у якій можна виграти велику суму грошей. Користувачів ґаджетів просять відповісти лише на кілька простих запитань. А потім розіслати повідомлення 20 друзям. Насправді компанія попереджає – так працюють шахраї. Таким чином намагаються вивідати особисті дані, а повідомлення заражає мобільний пристрій вірусом.

«Сьогодні ти міг отримати в один зі своїх меседжерів повідомлення нібито від компанії «Нова пошта» про акцію, в якій можна виграти гроші. Не переходь за посиланням, це шахраї , – попередили у компанії «Нова пошта». – Зверни увагу, що на мобільних пристроях під картинкою розіграшу прописано шахраями адреса сайту «Нової пошти», але це не справжня адреса, а назва сторінки фейкового сайту. І якщо ти перейдеш за посиланням, то побачиш що адреса — це фейковий сайт».

У компанії припускають, коли користувач переходить за надісланим посиланням, на сайті зловмисників йде аналіз операційної системи мобільного пристрою, після чого йде зараження вірусом смартфону. Далі вірус розповсюджується шляхом відправки повідомлень всім контактам користувача мобільного пристрою. У «Новій пошті» просять не вестись на такі повідомлення, не відкривати їх, а просто блокувати.

 

  • 0
  • 3765
Відео