Не пускають нову директорку: у львівській школі №96 через конфлікт вчителі не отримують зарплати, а діти – атестати | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Не пускають нову директорку: у львівській школі №96 через конфлікт вчителі не отримують зарплати, а діти – атестати
04 Квітня, 17:45

Не пускають нову директорку: у львівській школі №96 через конфлікт вчителі не отримують зарплати, а діти – атестати

Сьогодні начальника управління освіти Львова разом із новою директоркою школи №96 МЖК-1 не впустили у навчальний заклад. Працівники школи блокували вхід і фізично не давали можливості зайти у кабінет директора. Про це повідомили у ЛМР.
За словами Андрія Закалюка, колишня директорка школи Галина Михайлик програла конкурс на посаду керівника цієї школи і влаштовує бунти, підбурює колектив та блокує роботу школи.

“Сьогодні ми вкотре намагалися потрапити у школу № 96 з новою директоркою, яку призначено за результатами проведеного прозорого конкурсу. На жаль, ми не змогли цього зробити, адже працівники школи перешкоджали нам фізично. Нова директорка пані Ярина Нечепурна не може приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Усі наші намагання і прохання перевести цю ситуацію в правове русло не дали жодного результату, ніхто нас не чує”, –  розповідає Андрій Закалюк.

Наразі працівники школи вже не отримують заробітну плату. Також проблема із комунальними послугами і харчуванням дітей, оскільки за це не здійснюється проплата. Окрім того, учні 4, 9 і 11 класів не отримають свідоцтва і атестати про закінчення навчального закладу.

Додамо, що директорка Ярина Нечепурна написала заяву у поліцію через те, що їй не дають можливості виконувати свої посадові обов’язки.

Відео