Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не робіть собі нерви»: Володимир Зеленський вакцинувався від COVID-19
02 Березня, 17:18

«Не робіть собі нерви»: Володимир Зеленський вакцинувався від COVID-19

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 2 березня, у військовому госпіталі на Луганщині вакцинувався від COVID-19. Після щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield) закликав українців записуватися на добровільну вакцинацію і «не робити собі нерви», передає Українська правда.

«Своїм особистим прикладом демонструю, що вакцинація важлива, необхідна та цілком безпечна. І боятися треба не вакцинації, а брехні окремих українських політиків, яка розповсюджується швидше від будь-яких інфекцій і небезпечна для здоров’я всіх категорій громадян… Закликаю всіх робити щеплення, щоб потім не «робити собі нерви», – сказав президент.

 

Зеленський нагадав, що вакцина AstraZeneca (Covishield) сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським агентством з лікарських засобів. За його словами, вакцин від коронавірусу буде достатньо, щоб у 2021 році забезпечити всіх охочих. Він додав, що вакцинація є добровільною, але українці відповідальні за своє здоров’я та безпеку.

Зеленський зазначив, що саме вакцинація від COVID-19 – ключ до звичного, нормального життя: «без карантинних обмежень, масок та дотримання дистанції».

Зокрема, у кожній області країни діє план вакцинації. Також запровадили дистанційний запис на вакцинацію. Його можна зробити на порталі та в застосунку «Дія» або зателефонувавши до контакт-центру МОЗ.

Нагадаємо, що 24 лютого в Україні почалася вакцинація проти COVID-19. Черкаський лікар-реаніматолог Євген Горенко став першим українцем, який отримав щеплення проти коронавірусу SARS CoV 2.

Вчора, 1 березня, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов публічно вакцинувався від коронавірусу.

Фото: УП

  • 0
  • 384
Схожі новини