“Не вважають нас за людей”: стало відомо, як живе авторка міфу про розіп’ятого хлопчика (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Не вважають нас за людей”: стало відомо, як живе авторка міфу про розіп’ятого хлопчика (ВІДЕО)
14 Квітня, 10:06
logo-black

“Не вважають нас за людей”: стало відомо, як живе авторка міфу про розіп’ятого хлопчика (ВІДЕО)

Авторка фейку про “розіп’ятого хлопчика” Галина Пишняк поскаржилась на дискримінацію. Мовляв, росіяни виганяють її назад в Україну. Жінка зникла одразу після того, як з’ясувалось, що усе це вигадка. Зараз російські журналісти розшукали її та розпитали про життя.

Галина каже: історію її попросили розказати. А потім це повернулось в гірший бік для її сім’ї.

“Я не хочу нічого говорити – ані так, ані спростовувати. Кожен має право на свою думку, – розповідає жінка, відмовляючись визнати історію фейком. – Я жалію про цю історію. Мене і моїх дітей дуже цькували. Люди в Росії відносяться погано. Не сприймають нас як людей. Якщо дитина щось зробила не так, одразу починається: “Вали в свою Україну”, “Тебе тут ніхто не чекав”.  Дитину хохлом називають. Навіть бійка в школі через це була”.

Галина родом з Закарпаття. Має там родичів. Зараз живе у Росії в селі під Смоленськом. Отримала російське громадянство, однак з цим були проблеми. Довелось наймати адвокатів. Чоловік Галини служив у “Беркуті”.

Нагадаємо, Галина Пишняк у 2014 році дала інтерв’ю російському “Первому каналу”. Там вона розповіла про хлопчика, якого українські військові начебто розіп’яли у Слов’янську. Однак жодних свідків, крім Галини, у цій історії не знайшлось.

Відео