Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не звертайте увагу на тролів і хейтерів, вірте в себе»: Людмила Калабуха стала Народним блогером України
06 Листопада, 13:07
logo-black

«Не звертайте увагу на тролів і хейтерів, вірте в себе»: Людмила Калабуха стала Народним блогером України

Відома бізнес-тренерка Людмила Калабуха перемогла у Народному рейтингу блогерів 2019, який організував телеканал «Україна». Її нагородили в номінації «Економіка. Бізнес. Суспільство».

Журі враховувало думку експертів та результати народного голосування.

«У конкурсі могли взяти участь всі, хто мав живий акаунт із кількістю підписників від тисячі осіб та регулярно там дописував. Вік учасників – від 18 років. І єдина заборона – на політичний контент, – розповідає LMN Людмила Калабуха. – Я дуже зраділа, коли дізналася, що увійшла до фіналу. Змагання проводилося в 10-ти номінаціях. Зі мною в номінаціі були авторитетні громадські діячі, маркетологи та підприємці”.

Людмилу здивувало, що деякі учасники Рейтингу вирішили “накрутити” собі голоси.

«Буквально протягом кількох хвилин в них магічним чином з’являлися тисячі і навіть десятки тисяч голосів на їхню підтримку, – розповідає. – Організаторів завалили листами з проханням розібратися. Втрутилася технічна підтримка, і “накручені” несправжні голоси не бралися до підрахунку».

Блоги Людмили Калабухи здебільшого стосуються тем про розвиток бізнесу. Вона пише і для «LMN».

«Хочу допомогти людям повірити в себе і свою країну, – каже. – Розказую, як заробити гроші, створити і розвинути власну справу попри кризу навіть в селах і маленьких містах. Як реалізуватися в Україні і грамотно використовувати можливості нашого часу».

Тим, хто мріє стати відомим блогером, Людмила Калабуха радить вибрати нішу, де ви є експертом.

«Викладайте якісні фото і пишіть захоплюючі тексти, знімайте цікаві відео, будьте весь час в тонусі, – каже Калабуха. – Але майте на увазі: що і як би ви не робили, завжди будуть ті, яким ви не будете подобатися – так звані тролі або хейтери. Просто не звертайте на них увагу. Робіть свою справу і вірте в себе. І тоді їм не цікаво буде вас тролити. Вони знайдуть собі іншу жертву, щоб живитися від неї негативною енергією. Кращий спосіб нейтралізувати всіх недоброзичливих людей – досягнути своїх цілей».

  • 0
  • 228
Схожі новини