Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Недалеко від дому його знайшли»: на Мостищині в ставку втопився молодий чоловік
24 Лютого, 13:54
logo-black

«Недалеко від дому його знайшли»: на Мостищині в ставку втопився молодий чоловік

Вчора по обіді в селі Довгомостиська, що на Мостищині, із місцевого ставу витягли тіло 43-річного місевого мешканця Івана Марківа. Правоохоронці встановлюють, що могло статись із чоловіком.

«Надзвичайно добра людина, із нелегкою долею. Як був малим, загинув його батько, потім померла мати. Брати старші живуть окремо. Іван був одружений, має двох синів. Як з жінкою розійшлися, то жив собі сам, але сім’я до нього постійно приходила. Такий безвідмовний добряк. Як в когось якась біда чи потреба, завжди поспішав на допомогу. Люди в селі дуже за ним жаліють, не було людини, яку б він образив», – розповідає LMN староста села Оксана Павлів.

У селі кажуть, чоловік не зловживав спиртним, як і не був затятим рибалкою. Офіційно ніде не працював, але перебивався тимчасовими підробітками. Місцеві не розуміють, що ж могло трапитись з молодим чоловіком.

«Став недалеко Іванового дому, але як він там опинився і що там сталося – ніхто не знає. Тіло у воді виявили сільські хлопці, що пішли в неділю на риболовлю. Викликали поліцію. Зараз всі чекаємо результатів експертизи, тоді можна буде робити висновки, що сталося», – додає голова.

Схожі новини