Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нефьодов закликає українців повідомляти про корупцію на митниці йому особисто
16 Серпня, 10:15

Нефьодов закликає українців повідомляти про корупцію на митниці йому особисто

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов на своїй сторінці у фейсбуці закликає усіх українців писати йому напряму про корупцію на митниці.

“Якщо у вас митниця вимагає хабарі – пишіть мені особисто у Фейсбук. Або тегайте в пості, бо Фейсбук інколи ховає листи не від друзів. Якщо хтось бігає по регіонам і розповідає, що треба збирати гроші Нефьодову – це шахраї. Здавайте шахраїв мені. Якщо хтось розповідає, що «домовився із зеленими і тепер наглядає за розмитненням чогось» – це мутанти. Здавайте їх Oleksiy Honcharuk David Braun.
Якщо хтось із моїх нових підлеглих думає, що їх бізнес якось від мене сховається – ви помиляєтесь. Це лише питання часу”, – говорить Нефьодов.

Нефьодов каже, що якщо хтось із будь-яких органів дзвонить до митників із «порадами» кого і як розмитнювати, то він безальтернативно очікує від них відповіді «вибачте, тепер це не працює, порадьтесь із своїм керівництвом, хай вони набирають голову ДержМитСлужби». Якщо хтось буде розмитнювати щось по командам інших людей – буде звільнений.

“Якщо хтось на вас тисне – пишіть мені напряму. Нова митниця будується повільно, але безальтернативно”, – говорить посадовець.

Фото: ТСН

Схожі новини