Нелегал з Іспанії три місяці мешкав у львівському торгово-розважальному центрі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нелегал з Іспанії три місяці мешкав у львівському торгово-розважальному центрі
27 Вересня, 14:17

Нелегал з Іспанії три місяці мешкав у львівському торгово-розважальному центрі

Незаконний мігрант з Іспанії три місяці переховувався від поліції у львівському ТРЦ King Cross Leopolis. Спочатку жив на парковці торгового центру, а потім перебрався всередину, повідомили у прес-службі Державної міграційної служби Львівщини.

Перед тим, як переїхати до Львова, іспанець мешкав на Закарпатті. Працівники Закарпатського ДМС з’ясували, що він прибув в Україну поза пунктом пропуску, тобто нелегально. Мету свого приїзду іноземець не зміг пояснити. Тому у червні цього року Закарпатське ДМС прийняло рішення про примусове повернення чоловіка до Іспанії.

«Але він вирішив не повертатися додому, а утік до Львова. Розповідає: перше, що впало йому в вічі – це великий торговий центр, де він і вирішив ночувати. Спочатку спальним місцем чоловіка був підземний паркінг, а пізніше він перемістився всередину приміщення», – розповідають у міграційній службі.

Працівники та відвідувачі King Cross Leopolis кажуть, що неодноразово помічали цього чоловіка. Але він нікому не заважав, тому у поліцію ніхто не звертався.

Львівські поліцейські разом з працівниками міграційної служби знайшли іспанця у п’ятницю, 24 вересня, та склали на нього адміністративний протокол. Його перевезли до Волинського пункту тимчасового тримання іноземців. Звідти його мають відправити на батьківщину. Нелегал повинен заплатити штраф.

Фото: ДМС

 

  • 0
  • 333
Відео