Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нема на них ніякої управи»: лісники Славської ОТГ вирубують дерева, знищуючи дороги і річки (ВІДЕО)
30 Березня, 20:17
logo-black

«Нема на них ніякої управи»: лісники Славської ОТГ вирубують дерева, знищуючи дороги і річки (ВІДЕО)

Мешканці Славської ОТГ б‘ють на сполох: у селах громади без належних документів рубають ліс. Оскільки рубки відбуваються з численними порушеннями, від цього руйнується ґрунтова дорога, забруднюються річки та потічки. Про це LMN розповів місцевий житель, активіст Іван Луцик. Разом з односельчанином Василем Турієм чоловік створив громадську організацію «Зелений ліс».

За словами активіста, останні зафіксовані ним випадки вирубок з порушеннями проводили представники Держлісгоспу.

«Однак є й численні порушення за лісниками з «Галсільлісу». Взагалі це постійна ситуація і ніякої управи на них нема. Складається враження, що всі, хто міг би якось тому запобігти, в долі. Десь рік-два після Революції Гідності вони трохи призупинились, а потім знову за своє», – розповідає LMN Іван Луцик.

Чоловік каже, що, хоч законом і заборонено, лісники продовжують возити дерева тракторами. Більше того, транспортування здійснюється через річки та потічки, що також є порушенням норм.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні стартує «сезон тиші». Відтак, з цієї середи до 15 червня діятиме ряд обмежень, адже саме на цей час припадає період масового розмноження диких тварин. Це, зокрема, заборона на вилов риби, стрільбу, проведення вибухових робіт, феєрверків, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах. Серед іншого діятимуть також заборони на суцільні і санітарні вирубки у лісі та заповідниках.

Схожі новини